durere in piep

Afectiunile pancreasului

Postata de eduard3021 cu 11 ani in urma.

buna ziua.am rugamintea sa ma ajutati si pe mine intro problema,va rog.de 1 saptamana am dureri in piep si parca imi este umflat putin acolo....am si dureri de partea dreapta sper rinichi si in urcare spre celelante parti.oare ce as putea avea?va rog frumos sa ma ajutati

Raspunsuri (2)

eduard3021

acum 11 ani

durere in piep
Postat de eduard3021 cu 11 secunde in urma

buna ziua.am rugamintea sa ma ajutati si pe mine intro problema,va rog.de 1 saptamana am dureri in piep si parca imi este umflat putin acolo....am si dureri de partea dreapta sper rinichi si in urcare spre celelante parti.oare ce as putea avea?va rog frumos sa ma ajutati domnule doctor

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Descrierea simptomelor dumneavoastra este neconsludenta si de aceea va recomand sa consultati un medic specialist de medicina interna pentru stabilirea unui diagnostic si a recomandarilor aferente.