Diabet si hipertensiune arteriala ?

Afectiunile pancreasului

Postata de LUCIEA cu 2 ani in urma.

In urma analizelor medicale a rezutat o Lipaza de 520 si albumirina de 1030 ! Am avut picioarele umflate timp de 2 luni dar am consumat ceai de coada calului ,coada soricelului si au inceput sa se desumfle ! Am glicemia mare 180-350 si fac si insulina dar nu o pot scadea si mentine! Va rog frumos sa ma ajutati ! Va multumesc frumos!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Diabetul-Zaharat/6-investigatii-pentru-orice-bolnav-de-diabet_9263