de la ce pot avea slabiciuni?

Afectiunile pancreasului

Postata de ancusor cu 12 ani in urma.

mama mea are 41ani si km de o luna are niste slabiciuni in sensul ca incepand chiar de la capul stomacului nu o doare dar simte ca de acolo vin acele slabiciuni.si ca nu mai are putere sa faca nimic.de la ce poate fi?

Raspunsuri (1)

mariana

acum 12 ani

sa faca o radiografie pulmonara poate sa aibe probleme cu plamanii daca oboseste si se simnte slsbita sau sistemul imunitar slab