de ce ma ard foarte tare talpile ambelor picioare.

Afectiunile pancreasului

Postata de pufimen cu 10 ani in urma.

de ce ma arde foarte tatr talpile ambelor picioare ?

Raspunsuri (2)

pufimen

acum 10 ani

pa eu va intreb pe dumneavoastra,iar dumneavoastra ma puneti pe mine sa dau raspunsul.Deci daca eu stiam ce e de facut nu va mai conctatam pe acest sait.Chi ar nu va inteleg,nu aveti soluti,ori numai va jucati cu acest gest deloc intelegator pentru or care incearca sa va conctateze in diverse cazuri.Dati un raspuns clar concludent pe cauza,nu pe generalitati.

pufimen

acum 10 ani

CE dracu sa raspund,cand eu astept raspuns dela dumneavoastra.