Cu ce pot trata pancreasul?ce medicamente sa iau?

Afectiunile pancreasului Pancreatita cronica

Postata de Utilizator11525875589 cu 5 ani in urma.

Buna ziua am 35 de ani și am o problema cu pancreasul de ceva timp și cu o gastrită mai urâta am fost la medic mi-au dat antibiotice dar degeaba nu revin ,ma balonez de la orice și ma doare rău sub coaste și spatele ce trebuie sa iau sau sa fac?

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Tulburari-de-tranzit--diareea-si-constipatia-/sindromul-de-intestin-iritabil-sii_560

Petrache Neculai

acum un an

Ce tratament sa iau pt pancreas