Ce riscuri pot fii la operatie de chisturi la pancreas?

Afectiunile pancreasului

Postata de Utilizator11549660293 cu 5 ani in urma.

Buna seara! Ma numesc Mihaela, si vroiam sa ma informez mai mult despre chisturile la páncreas.Este vorba de tatal meu care a fost diagnosticat la spitalul militar de urgente din bucureti de pancrestita crónica cacifianta hiperalgica,domnul doctor a zis ca este o operatie f riscanta chiar cu pretul vietii,tatal meu nu mai suporta durerile,vrea sa se opéreze dar domnul doctor nu vrea sa-l opereze!m-ati putea sfatui cu o a doua opinie sau unde putem merge sa mai consultam alt doctor care sa ne dea o speranta?mi-as dori tare mult un raspuns!

Raspunsuri (1)

Soare laurentiu

acum 10 luni

Duceți-vă la spital fundeni chirurgie generala etaju 3 întrebați de do.nu doctor emil matei , mam operat de curând și ma simt ff bine