Ce ar putea fi?

Afectiunile pancreasului

Postata de clitinel_97 cu 5 ani in urma.

Am niste dureri in partea dreapta supt coaste, uneori cind ma aplec ma stringe cum ai stringe o minge mica in mina si ai atinge degetele, daca nu ma ridic nu ma lasa

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Refluxul-gastroesofagian/cauze-si-tratament-in-durerea-abdominala_16408