Ccancer pancreatic ?

Afectiunile pancreasului

Postata de fulger cu 4 ani in urma.

Buna ziua! Tatăl meu a făcut analiza marker tumorali c a 19.9 are valoarea 306, am făcut ct încă nu am primit rezultatul. El a slăbit foarte mult 15 kg in vreo 6 luni , nu are poftă de mâncare. Medicul i-a pus diagnosticul de cancer la pancreas și stomac neprecizat. A mai trecut cineva prin asta , căutăm răspunsuri la o mie de întrebări! El nu știe de diagnostic, are 63 de ani . Știu că trebuie să așteptăm rezultatul de la tomograf dar în mintea mea sunt tot felul de întrebări. Multumesc mult pt eventualele răspunsuri!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa asteptati rezultatul analizei si apoi sa consultati medicul.