Buna seara.Pe mama mea o doare in partea stanga si stomacul si se baloneaza ce ar putea fi ?

Afectiunile pancreasului

Postata de Utilizator11613683880 cu 3 ani in urma.

A avut hepatita c are diabet tip 2 si obezitate,i-am facut tomograf dar nu a depistat ce are iar doctorul mia zis ca sa ii fac colonoscopie dar ea nu poate sa bea solutia aceea.Dar altceva in afara de soluție nu există pt ai putea face colonoscopia?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Imagistica-si-endoscopia/ce-trebuie-sa-stim-despre-colonoscopie_5064