am arsuri in talpilr ambelor picioare!

Afectiunile pancreasului

Postata de pufimen cu 11 ani in urma.

care sunt cauzele pentru care ma arde tare talpile ambelor picioare,si ce ar trebui sa fac pentru aceasta situatie,care sa faca disparitia arsurilor sus mentionate.

Raspunsuri (3)

Adrienne

acum 11 ani

Cauza poate fi o circulatie periferica deficitara, rezolvarea este un tratament care sa imbunatateasca circulatia sangelui. Sunt necesare unele investigatii de specialitate.

ciochinaru anisoara

acum 10 ani

tratament pentru aceasta afectiune

ciochinaru anisoara

acum 10 ani

tratament pentru aceasta afectiune