Ajutor!

Afectiunile pancreasului

Postata de victoritab cu 10 ani in urma.

Buna ziua! De ceva timp simt intepaturi destul de tare in partea stanga jos sub coaste. Ce poate fi sau ce ar trebui sa fac ?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Poate fi un junghi intercostal, sau o acumulare de gaze in unghiul colonului, sau o forma de colica renala, sau o afectare pulmonara, etc
Este recomandat sa consultati medicul internist pentru evaluare clinico-biologica.