Un fel de afta

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de Gagar cu 12 ani in urma.

Mi-a aparut de cateva zile sub limba ca un fel de afta dar e nedureroasa,daca nu ma uitam nu o observam..as dorii sa stiu ce pot lua sa imi dispara si de ce a aparut..

Raspunsuri (1)

TataNicu

acum 12 ani

Du-te la doctor, vrei raspunsuri gratuite aici? Ca sa ma intelegi,chestii de genul acesta trebuiesc vazute, nu povestite. Ti-a aparut nu fel de n-ar mai fi pentru ca oricum nu stiai ca o ai, nu te doare dar vrei sa dispara. Get real!