umflaturi ca niste bube in gat

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de marius6969 cu 13 ani in urma.

am niste bube la baza limbi in gat ca niste umflaturi mai peste tote normal? ,le pot simti cu degetu si imi da o senzatie de a inghite tot timpu dar doar cam atat .nu stiu ce ar putea sa fie dar nu imi dispare cam de o saptamana .ma poate ajuta careva cu un sfat sau o idee ce ar putea sa fie ?Multumesc

Raspunsuri (5)

anonim

acum 13 ani

si eu am la fel!! dar cine ne raspunde???

adryan_adryan76

acum 10 ani

si eu am la fel, si ma jeneaza . Apropo toti avem acele bubite pe limba an josul limbi dar culmea e ca pe mine ma deranjeaza.

Ionela M.din com.Ruginoasa jud Iasi

acum 8 ani

Si eu am la fel si am fost la dnu doctor orelist si mi-a spus sa vin peste 6 luni exact cand implinesc 1 an de cand o am pe prima buba in gat si mi-a mai iesit inca doua dar nici un doctor nu ne baga in seama! Asta-i Romania fratilor! Am doar 17 ami si nimeni nu ma baga in seama chiar de starea mea se agraveaza...am fost la doctorita mea de familie si iam aratat ce mia mai iesit pe limba si ia mi-a raspuns ca nu mi se intampla nimic!

Andy

acum un an

Eu am la fel am făcut endoscopie și este candidă pe esofag

Utilizator11567424715

acum 4 ani

Am niște bubițe lângă omuleț în gat și ma deranjează când inchit