Umflatura sub mandibula

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de MembruMobileApp150330210425819 cu 8 ani in urma.

Buna. Am 17 ani si de vreo 2 zile simt ceva umflat sub mandibula in partea stanga. Precizez ca nu ma doare decat daca misc gatul in sus si daca apas tare. Ar putea fi ceva grav?

Raspunsuri (2)

bia20

acum 8 ani

Eu zic sa consulti un medic stomatolog, pentru ca daca nu faci ceva, este posibil sa inceapa sa te doara.Iti pot recomanda un cabinet la care merg eu,se numeste Andra Smile, iar la doamna doctor Andra Custura eu mi-am scos si o masea de minte si mi-am facut si o albire si sunt foarte multumita.Lucreaza foarte bine si este profesionista.Chiar vei fi pe maini bune acolo!

miki.ivan

acum 8 ani

Si eu iti recomand cabinetul doamnei Andra Custura, fiindca merg acolo de 1 an si ceva si mereu am plecat multumita.Cel mai bine ar fi sa te programezi ca sa fii tu sigura ca nu este ceva grav si sa eviti complicatiile.