stomatita aftoasa

Afectiunile cavitatii bucale Stomatita aftoasa Stomatita

Postata de GRISA cu 12 ani in urma.

buna ziua,
De un an de zile am probleme cu stomatita aftoasa;apare pe limba,sub limba,la nivelul gingiilor,pe buze ,toata gura este o rana.M-am tratat cu tot felul de solutii pentru aceasta afectiune,insa reapare destul de des acum, chiar daca pe moment pare ameliorat.Tratamentul nu-si mai face efectul normal. Care ar fi cauza acestor stomatite ,ar trebui sa mai tratez si altceva?
multumesc!

Raspunsuri (3)

ochi negri

acum 12 ani

S-ar putea sa ai foarte scazuta imunitatea,trebuie sa-ti faci niste investigatii,neaparat.

grisa

acum 12 ani

multumesc,ochi negri!

Liliana

acum 12 ani

Cu siguranta sistemul tau imunitar este prabusit ca sa nu mai spun ca se adauga ceva de la nivel digestiv trebuie sa stiu ceva mai mult sa te pot ajuta. Fiul meu a suferit de aceasta problema, fiind chiar in situatia in care nu isi mai putea inghiti saliva i se scurgea pe langa gura...a fost cumplit...si... AM REUSIT sa scapam definitiv de acest chin, multumita produselor pe care le promovez de atunci cu atat patos...le iubesc pentru ca pot sa-mi ajut atat familia cat si pe cei ca tine...te astept pe [email protected], sa-mi raspunzi la cateva intrebari ca sa te pot ajuta sa iti fac cea mai buna recomandare... In mail aminteste-mi doar care e problema ta