STAFILOCCOC IN GAT

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de Magdalena60 cu 13 ani in urma.

Buna ziua Am o fetita de 10 ani care a fost depistata de vro 3 luni cu stafiloccoc in git i-am facut un trat cu un autovaccin la un laborator .Problema este ca i-am repetat exudatul dar stafiloccocul tot este prezent eu nu pot sa-i dau antibiotic pt ca este alergica la antibiotice in special la cefalosporine . Va rog mult cine sa mai confruntat cu asa cv as dori un trat naturist pt ca nu pot sa o las nici asa pt ca o jeneaza in git si tot zice ca parca sinte cv in git va rog mult sa-mi dati un sfat

Raspunsuri (1)

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului