sotul meu are 58 ani este

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de mariananeacsu cu 12 ani in urma.

sotul meu are 58 ani este fumator face febra mai in fiecare seara desi nu e racit tuseste dar zice ca este de la tigari ce se intimpla

Raspunsuri (1)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Mergeti lamedicul de familie sa-l examineze si sa-i faca si O radiografie pulmonara , o hemograma si VSH. Un tusitor febril sau subfebri ( indiferent daca este sau nu fumator ) trebuie controlat in interesul intregii familii ( mai ales daca aveti si copii sau nepoti ) Sanatate