senzatie de arsura pe limba

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de fulgeralina cu 10 ani in urma.

de doua saptamani am o senzatie de arsura pe limba si cerul gurii,senzatia creste sau scade in intensitate dealungul zilei.Pe limba nu am nicio pata,niciun fel de semn ca ar fi ceva in neregula,pur si simplu am impresia ca m-am fript.Va rog mult ajutati-ma cu un sfat
Mltumesc,Alina

Raspunsuri (3)

Andrei

acum 9 ani

Pana la urma ti-a trecut? ceva asemanator am eu, insa dor in varful limbii.. multumesc

Valentin-Nik

acum 11 luni

Am ceva asemănător. Cum ați rezolvat?

Robi

acum 6 luni

Si pe mine ma ustura limba in partea dreapta de 5 ani