ritatie in gat

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de membru252431 cu 10 ani in urma.

buna. m-am trezit intr-o dimineata cu o iritatie puternica in gat si am dificultati la inghitire. nu am semne de raceala deloc. imi spune cineva de la ce e acea iritatie cam dureroasa? Multumesc

Raspunsuri (1)

FreeStyle11

acum 10 ani

Probabil ti s-a uscat gatul in timpul somnului, se mai intampla, mai ales daca e cald in camera si dormim cu gura deschisa.Dar va trece de la sine nu trebuie sa va faceti griji, puteti bea mai multe lichide dar sa fie mai caldute, nu reci sau fierbinti pt ca gatul acum este intr-o stare sensibila si poate sa va faca mai rau.