respiratie urat mirositoare la copil de 6 ani

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de BIRLOIU cu 13 ani in urma.

Am o fetita de 6 ani si ii miroase gurita foarte rau desi se spala pe dinti si nu are nico o carie; i-am facut analize si are giardia, i-am dat tratamentul prescris de doctor si inca persita problema cu respiratia; ma puteti indruma spre un doctor sau un anumit tratament.
Multumesc anticipat.

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 13 ani

Vă recomand consultul unui medic specialist ORL. Un spital de profil ORL este Institutul Dorin Hociotă.

roxi c-lung

acum 12 ani

Am un baiat de 6 ani si transpira foarte tare la subbrat.Ce credeti ca ar trebui sa fac? Sa mergem la un doctor , poate stiti ceva metode naturale cei care a-ti fost in situatia asta. Va multumesc si astept raspuns.