Respiratia urat mirositoare sau modificata

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

Va rog frumos sa imi spuneti si mie ce solutii si remedii sun impotriba respiratiei urat mirositoare ma spal pe dinti am incercat de toate....zilnic m`m saturat respiratia vine din gat nush ce sa ma fac

Raspunsuri (8)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Va rog frumos sa imi spuneti si mie ce solutii si remedii sun impotriba respiratiei urat mirositoare ma spal pe dinti am incercat de toate....zilnic m`m saturat respiratia vine din gat nush ce sa ma fac

Madalina255103494

acum 15 ani

Am gasit pe net un gel se numeste Parodium-gel gingival,dar nu am idee de unde se cumpara,am vazut ca e cam $25-$30...

comentarii utilizatori

acum 15 ani

se poate sa miroasa gura si daca sunte-ti infectata cu helicobacter pylori

geanina99

acum 15 ani

exact cu aceeasi problema am si eu.( respiratia urat mirositoare). in urma cu ceva timp am vazut la tv un reportaj facut in America cu oameni care se confrunta cu aceeasi problema. problema vine din gat si anume de la amigdale. cica daca sunt inflamate se aduna niste gaze acolo si din cauza asta respiratia noastra e urat mirositoare, oricat ne-am spala pe dinti si oricata apa si ata dentara am folosi.asa ca doctorii de acolo ( America ), cu o anestezie locala extirpa amigdalele cu laserul. dureaza putin si dupa aia ai scapat. are si un nume problema asta a noastra. sclerotita sau sclerotiza.ceva de genu asta.

denisa28

acum 13 ani

eu am avut aceeasi problema vre-o 2 ani, cu dureri de stomac dimineata si am aflat ca aveam helicobacter pylori si am luat antibiotice dar nu mi-a trecut. Am inceput un tratament naturist cu brocoli colostrum si mastic gum, mi le-am luat de la cluj, prin posta mi le-au trimis. se numeste "Tratament Natural Eficient pentru infectia Helicobacter Pylori" este pe internet pe netten.ro sau pe olx.ro. dupa aproape o saptamana nu mai imi mirosea gura asa tare si stomacul nu ma mai doare deloc. o sa fac tratamentul pana il termin, adica 3 luni si apoi mai revin. Toate cele bune.

nika

acum 9 ani

Buna denisa,cum a functionat tratamentul impotriva infectiei Heliobacter Pylori?

Anna

acum 8 ani

Salut eu am deacum de 2 ani problema asta ca ma spal pe dinti dar din gint imi vine miros puternic a c.....dar am fost la medic shi mia dat un medicament care se numeste Gaviscon dar nu ma ajutat cu nimic apoi am fost la medic care ma visitat cu aparta in git dar nici un rost mirosul il am in continuare,vazind ca tu ai avut asa problema ca mine ma poti ajuta ce sa fac,pote trebue operatie mam saturat

simona

acum 10 ani

am si eu aceeasi problema
am citit pe net sa fac spalaturi cu ceai de salvie