Respiratia urat mirositoare sau modificata

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

de mai mult de un an de zile lupt cu o respiratie ingrozitor de urat mirositoare. am folosit si bedeul pt nas, nu stiu exact cum se numeste, cu apa calduta si putina sare, apa de gura, spalat de limba si toate cele. un medic mi-a spus ca am un fel de ciuperca in spatele nasului, si mi-a prescris BRONHO-VAXOM. Nimik.in continuare o abundenta de mucoasa care se aduna in gat si provoaka si o tuse scurta dar urata. sotia spune ca mirosu este de putrefactie, greu de suportat.sunt constructor. am obosit, va rog sa ma lamuriti pe cat posibil. stau in amsterdam, am asigurare medicala ... nu am timp sa ma duc la un consult medical aici. asi vrea sa aud o parere a unui medic roman.

Raspunsuri (1)

comentarii utilizatori

acum 16 ani

de mai mult de un an de zile lupt cu o respiratie ingrozitor de urat mirositoare. am folosit si bedeul pt nas, nu stiu exact cum se numeste, cu apa calduta si putina sare, apa de gura, spalat de limba si toate cele. un medic mi-a spus ca am un fel de ciuperca in spatele nasului, si mi-a prescris BRONHO-VAXOM. Nimik.in continuare o abundenta de mucoasa care se aduna in gat si provoaka si o tuse scurta dar urata. sotia spune ca mirosu este de putrefactie, greu de suportat.sunt constructor. am obosit, va rog sa ma lamuriti pe cat posibil. stau in amsterdam, am asigurare medicala ... nu am timp sa ma duc la un consult medical aici. asi vrea sa aud o parere a unui medic roman.