Rana

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de vladut02 cu 10 ani in urma.

Buna ziua , mi-a aparut pe lateralul limbii o iritatie extrem de dureroasa , orice atingere a limbii de dinti sau alte obiecte este dureroasa , nici nu pot manca ... am luat niste glicerina boraxata si apa de gura ca sa ma clatesc... Ce poate fi ? ce pot face ?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa consultati medicul dermatolog pentru evaluare.