Puncte albe

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de Simona P178404 cu 14 ani in urma.

Buna

Am observati ca mi au aparut in buza niste puncte albe..par a arata a puncte de grasime aparute pe piele. dar niciodata nu am mai avut in interiorulul buzei. E ceva grav? Va multumesc!

Raspunsuri (5)

acum 14 ani

vorbesc despre o afectiune la distanta, Hepatica, metabolica s,a.
tre sa faci o ecografie abdominala si analize hepatice

Madalina

acum 14 ani

Buna.Am 13 ani si am niste puncte tip cosuri pe maini dar de mult tim de la cca 6/7 ani.Nu stiu ce sa fac?Exista vreo solutie cum sa scap de ele?Ma mananca uneori ingrozitor.Am observat ca la unele persoane le apre pe fata.Dar mie pe maini.Pare ce sa fac?Astept raspuns.

acum 14 ani

mergi sa te vada un medic Dermatolog.

ioana

acum 11 ani

miau aparut niste puncte albe in par care se pot da jos dar eu nu cred ca e matreata. Ce pot sa fac ca sa le inlatur?

flueraru valeriu

acum 11 ani

sa mergi la consult la un medic Dermatolog