Pulpita

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de Niculescu8 cu 11 ani in urma.

De 3 ani ,cam la 3 luni mi se umfla tare jos,in parte stanga gingia.Acum 6 luni mi s-a facut o incizie si speram sa scap,dar dupa3 luni din nou m-am umflat.De obicei luam 3 zile Kp***ax si imi trecea.Acum o saptamana am facut din nou pulpita si azi e a opta zi de cind iau Kp***ax si nu mi s-a retras deloc umflatura gingiei.
Oare ce-ar trebui sa fac?

Raspunsuri (4)

Dr. Nicoleta Grosu

acum 11 ani

O vizita la dentist.

Niculescu8

acum 11 ani

Multumesc,stimata doamna.Din pacate,doar dupa Anul Nou medicul meu este la cabinet.
An nou fericit !

cornelia

acum 11 ani

Buna,
Incercati sa gasiti un medic homeopat bun. Homeopatia ajuta foarte mult in problemele de sanatate, dar este foarte important sa gasiti un medic homeopat bun! Am avut mereu probleme cu sanatatea la copii si le-am rezolvat prin homeopatie.
Sanatate multa si noroc!

Niculescu8

acum 11 ani

Multumesc,voi incerca si asta.
La multi ani !