Probleme in cerul guri

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de MembruMobileApp303378 cu 8 ani in urma.

In urma cu 3 zile miau aparut in cerul guri doar pe o parte niste arsuri in zona gingiei dupa 1 zi mia afectat toata zona gingivala spre cerul gurii . Acum nu mai pot sa imi ating zona afectata nici cu limba mai ales cu mancare sunt ca niste arsuri doar ca zona afectata doare foarte tare ce este si ce as putea sa fac ?

Raspunsuri (2)

mihaela.tof

acum 8 ani

Eu iti recomand sa mergi la un consult stomatologic pentru ca din cate se pare este ceva serios ce nu se poate trata acasa.Eu merg la un cabinet numit Andra Smile,la doamna doctor Andra Custura de care sunt foarte multumita,este o profesionista!Sanatate!

Daiana

acum 8 ani

Si eu iti recomand tot cabinetul AndraSmile, eu merg de aproximativ un an, mi-am facut si albire dentara la dansa si am fost foarte fericita cand am vazut ca a reusit sa imi redea aspectul estetic danturii mele.