Pot sa fiu ajutat?

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de florin3ll21 cu 13 ani in urma.

Buna seara! Am si eu o problema cu dintii,am 18 ani si de vreo 2 ani umblu la dentist,doearece mi se strica dintii foarte repede,adica imi pun plombe,acestea cad,imi curat maseaua de piatra,aceasta cade,imi pune plomba la masea,cade,si tot asa,am ajuns sa imi fie frica sa ma mai duc la dentist,am schimbat medicii dentisti de 3 ori,dar nici un rezultat!Va rog daca puteti sa ma ajutati cu vreun sfat!Multumesc...

Raspunsuri (2)

Dr. Marin Cosmin Horatiu

acum 13 ani

....cautati pe cineva in care sa aveti incredere...cel mai bine pe cineva care sa va fie recomandat...

florin3ll21

acum 13 ani

toti acesti 3 mdeci mi-au fost recomandati,doar ca nu stiu,dintii mei au o problema,deoarece orice fel de tratament fac,dintii tot imi cad,maine poimaine raman fara dinti...