Nod in gat

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de vergii cu 11 ani in urma.

nod in gat

Buna am si eu o senzatie de nod gat ca si cum ai mnca si iti ramne ceva in gat si pept ear noptea nu pot dormi cu fata in sus .Am facut analize glanda nu am ,biopsie la stomac e totul in regula curios este cand muncesc nu simt nimic cel mai stresant noaptea .multumesc.

Raspunsuri (1)

geta269354

acum 11 ani

Aceeasi pb, am avut si eu.Era din cauza stresului.Iti spun ce am luat eu:Ca +Mg+Zn+D3 de la Remedia 2 pe zi timp de 1 luna.