Mirela?

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de Mirela cu un an in urma.

Mă confrunt cu o candida bucală de doi ani am fost la specialiști ORL fără niciun rezultat pozitiv a luat și probiotice, am încercat și cu naturaliste, vă întreb pe voi oare ce sa mai fac? Dacă știți vreun remediu va rog să îmi scrieți. Mulțumesc.

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Daca tratamentele efectuate nu au avut rezultatul dorit, puteti solicita si opinia unui medic infectionist.

Va recomandam sa va programati la un medic infectionist: https://www.clickmed.ro/medic/boli-infectioase

Mai multe informatii despre candida bucala puteti afla din articolul:
sfatulmedicului.ro/Candidoza-si-alte-infectii-micotice/candidoza-bucala-cauze-simptome-si-tratament_1355