maseaua de minte sau altceva?

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de MembruMobileApp1520154935 cu 6 ani in urma.

buna ziua,am o durere foarte mare a maxilarului pe partea stanga,atat interioara cat si exterioara mai ales la palpare.Cred ca aceasta durere vine din cauza maselei de minte,dar odata cu aceasta mi sa umflat si ganglionul stang,nu pot mesteca,nu pot manca nu pot inghiti,abia deschid gura..mam umflat si la fata pe partea stanga...ce pot face in acest caz?si de la ce este mai exact?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-cavitatii-bucale/probleme-ale-cavitatii-bucale_461