limba incarcata si rosie

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de dmv cu 12 ani in urma.

limba putin umflata si cu bubite rosii care dor si bubite rosii si pe buze si gingii.ce sa fac ca am dat cu glicerina boraxata si nu au trecut.sunt diabetica si sufar si cu inima.ce pot sa mai iau sa imi treaca?

Raspunsuri (2)

laura

acum 12 ani

Mergeti la medic..

Iboja55

acum 8 ani

Sunt si eu in situatia de fata! Mie fest mi se fac si am fost la medicii dar nimik! Pe urma am venit in Anglia si mia recomandat un medic specialist un gel foarte bun! Bonjela se numeste! Se gaseste si in Romania