Infectie in gat?

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de valitza cu 13 ani in urma.

Buna ziua,am si eu o mare problema pe care incerc sa o relatez pe scurt.Anul trecut am luat 5 pastile de super slim(pastila de slabit) si de atunci am o senzatie ciudata in gat.Acum in ultimul timp limba imi este foarte incarcata,am niste formatiuni carnoase pe ea(puncte albe) in spre gat si simt ca am ceva in gat tot timpul care ma jeneaza foarte tare.Mentionez ca atunci cand tusesc elimin niste bobite verzui micute.Despre ce poate fi vorba? Multumesc anticipat!

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Pare a fi o candidoza bucala sau ceva de genul. Adreseaza-te cat mai repede medicului si inceteaza "tratamentul" cu bomba chimica numita pastila de slabit, daca nu vrei sa ai probleme si mai mari!

Marius

acum 7 ani

Salut! Sfatul meu este sa te duci si sa faci un exudat faringian !.