Imi miroase gura a fecale

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de Sorin939 cu 9 ani in urma.

Buna ziua,de ceva timp imi miroase gura pur si simplu a fecale , si tot timpul simt un gust oribil in gura.Orice as manca nu are niciun efect,nu am probleme de igiena dentara degeaba ma spal pe dinti si stau cu pachetul de gume in buzunar caci tot nu acopera nici macar jumate din mirosul insuportabil!
Multumesc mult!

Raspunsuri (2)

FreeStyle11

acum 9 ani

In general halena fetida este data de probleme intestinale, hepatice, pancreatice, grave sau nu, si de paraziti intestinali.Numai mergand la medicul gastroenterolog vei putea vedea exact cauzele si tratamentul, daca este necesar.

Ioana

acum un an

Ați rezolvat problema . Spune-ți mi și mie ce tratament ați urmat . Mulțumesc