Gust de metal in gura

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de florycel28 cu 10 ani in urma.

De doua saptamani am un gust de metal in toata gura si spre gat. Am probleme cu colecistul, tin regim, iau medicamente Venter, Ursofalk, Vezica biliara lenesa de la fares. De la ce poate fii. V-as fii recunoscatoare daca m-ati ajuta. Multumesc.

Raspunsuri (2)

MembruMobileApp1518619808

acum 6 ani

* Helycobacter Pylory +/- Candida
* Probleme cu fierea sau colecist
* Gura uscata
* Sindrom de anxietate
unde * = sau

Amalia

acum 11 luni

Buna ziua de 2 luni simt un gust metalic in gura si sunt ametita fostte rau am fwcut analize si au iesit bune nu stiu unde sa meg