Gust amar in timpul sarcinii?

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de emma_raisa cu 9 ani in urma.

Buna ziua! De doua luni am gustul amar, permanent. Sunt insarcinata in 9 saptamani si am citit ca acesta este unul dintre schimbarile care apar in timpul sarcinii. Insa prietenele mele care sunt si ele insarcinate nu au avut asa ceva.Puteti sa-mi spuneti daca e normal sau trebuie sa fac vreun consult. Multumesc.

Raspunsuri (1)

neacsu florina

acum 9 ani

Asa mi se intampla si mie,si lafel sunt insarcinata in 9saptamani.