gauri ulceroase urat mirositoare in gat

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de dranoel30 cu 10 ani in urma.

intrebare

Raspunsuri (2)

Dr. Marin Cosmin Horatiu

acum 10 ani

in gat sau pe cerul gurii?...oricum ar fi trebuie consultat urgent un medic !!!

dranoel30

acum 10 ani

in gat chiar in regiunea amigdalelor si pe partea dreapta o parere mai jos o formatiune umpic crescuta ce ar putea fi? e o persoana de 26 de ani.eu ma gandesc la ce e mai rau dupa sarbatori o sa mearga la medic! VA MULTUMESC!