Durere in urechea dreapta derivata cu o besica sub linguala?

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de Oana-Rodica cu 12 ani in urma.

De 2 saptamani mi-a iesit o besica destul de mare in partea dreapta a cavitati bucale sub limba.Nu doare ci doar incomodeaza.Dar in momentul cand mananc ma doare si urechea dreapta .Peste zi mai simt intapaturi in ureche.ce ar putea fi?

Raspunsuri (2)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Mergeti la un medic stomatolog va va examineze cavitatea bucodentara si impreuna cu el stabiliti daca este sau nu nevoie si de consult ORL

catalin

acum 12 ani

dute la doctor k asa mia aparut si mia...si ma operat si mia ttrecut