Durera de măsele

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de diezer cu 8 ani in urma.

Am o problemă de ceva timp(3 săptămâni), măselele de pe partea stângă adică de sus și de jos în acelasi moment imi provoaca dureri care la rîndul lor pleaca spre ureche, dar asta cu urechea o pot rabda dar durerea asta de măsele odata la citeva (3-4) măsele mă deranjeaza tare, de obicei aceasta durere apare noaptea pe 1,3,5 cțnd e somnul cel mai dulce. Cineva mia zis ca posibil stresul din cauza examenelor de la facultate, dar deja de prea mult timp , da-ți mi un sfat sau care e problema .
Mulțumesc

Raspunsuri (1)

Gina.B

acum 8 ani

Buna seara! Va recomand sa mergeti la cabinetul la care merg si eu.Se numeste Andra Smile.Eu la doamna doctor Andra Custura mi-am pus o coroana si mi-a placut foarte mult cum a lucrat dansa.Are multa rabdare si se vede ca este un medic profesionist.sper ca v-am fost de ajutor!