dintii

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de anwtzyky cu 14 ani in urma.

buna ziua dak am niste pete la dintii din fata cum fac sa le scot?

Raspunsuri (7)

silvia

acum 14 ani

Nu le poti scoate singur/a, trebuie sa mergi la stomatolog.Succes!!

anwtzyky

acum 14 ani

multzumesk

Dr. Marin Cosmin Horatiu

acum 14 ani

Buna ziua....petele sunt de mai multe feluri, deci mai multe cauze...Doar la un consult veti avea si solutia ptr ele. Solutii sunt.

Cristina

acum 13 ani

o curatzare la stomatolog imi poate afecta rezistentza dintzilor?...

Dr. Marin Cosmin Horatiu

acum 13 ani

nu

anwtzyky

acum 13 ani

cam cat m-ar costa?eu sunt eleva inka si nu sunt majora am 15 ani

Vio

acum 7 ani

Buna ziua! Da, aceste pete pot avea mai multe semnificatii si numai un medic specialist iti poate spune care este cauza. Eu am avut niste pete negre mici pe dinti si am fost la medicul meu stomatolog dr. Andra Custura care mi-a spus ca sunt semne ale unei carii in faza incipienta, care se pot trata foarte usor. Mergi la medic pentru ca e mai bine sa le tratezi din timp, nici nu o sa te doara si nici nu platesti mult. Pe mine ma sfatuieste dr. Custurade fiecare data cand merg la cabinetul dumneaei Andra Smile. Sunt foarte multumita si de aceea merg cu inima deschisa la stomatolog si acum chiar nu mai am probleme dentare. O recomand cu incredere!