Dinti

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de Ion199116123 cu 10 ani in urma.

Salut, acum 2 saptamani am dormit in timpul zilei cu geamul deschis, si se pare ca m-a tras curentul pentru ca m-am trezit cu o durere de masea, de dinti nu stiu ce a fost.
Nu am luat nimic, am lasat situatia asa, sperand sa treaca .
Cateodata trecea, dar noaptea mai ramanea geamul deschis si ma lua iar, iar in momentul de fata cand beau apa in partea dreapta a maxilarului, se simte o durere nu foarte greu de suportat... dar se simte si nu vrea sa dispara.
Nu este la masea durere, ci la dinti.
Ceva sfaturi ? sau stiti ce se intampla ?

Multumesc,

Raspunsuri (1)

Dr. Marin Cosmin Horatiu

acum 10 ani

este clar ca aveti probleme cu dinti...deci....