diabetic operat amputare picior nu mai poate inghiti

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de ioni81 cu 11 ani in urma.

Buna seara,mama mea a fost operata in urma cu o luna i s-a amputat piciorul stang de la genunchi in jos si in urma operatiei nu mai poate inghiti mancarea si nici pastilele.Initial s-a spus ca poate fi de la tubaj dar a trecut o luna si nimic nu se amelioreaza,ea ar vrea sa manance dar nu poate decat cateva inghitituri si apoi tine mancarea in gura pana o da afara.Ce putem face?MULTUMESC

Raspunsuri (1)

buna

acum 11 ani

scrie-mi un email la ***@yahoo.com si o ajuta pe mama sa-si revina.