DE UDE APARE DANTURA MOBILA?

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de MembruMobileApp1505896710 cu 6 ani in urma.

EU AM FOST LA DENTIST PENTRU EXTRAGERE MASELE ACUM VREO 5-6 ANI SI ATUNCI SPUNEA DOCTORITA CA AM DINTI MOBILI DAR NU MIA ZIS CE TREBUIE FACUT,ACUM DE APROAPE UN AN A INCEPUT SA MA DOARA UN DINTE DIN PARTEA DE JOS SI SA SE MISTE PUTIN CU TIMPUL PARCA A TRECUT PUTIN NU SE MAI MISCA ASA MULT,DAR A INCEPUT SA SA MISTE UN ALT DINTE DIN PARTEA DE SUS SI SA SI DOARA PUTIN,CE CREDETI CA SE POATE FACE?MENTIONEZ CA ACUM AM VARSTA DE 55 ANI

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-gingiilor/boala-parodontala-metode-profilactice-si-de-tratament_16390