De ce saliva e densa?

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de MembruMobileApp150330210425972 cu 8 ani in urma.

Asist o bătrîna de 5 ani iar in ultimul timp am observat că are saluva densa , in pipi am văzut mucoasa iar in caca la fel mucoasa, are momente cind vomita mucoasa de ce ? Din ce cauza face așa, aș vrea să precizez că făcea diarie si 4 scaune la zi cu un miros foarte urât acum nu face dar se constipa .

Raspunsuri (1)

Carmen

acum 8 ani

De la infectiile din organism (paraziti intestinali, toxine etc)