De ce nu scap de durerile de gat?

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de Utilizator11629528009 cu 2 ani in urma.

După repetate episoade de amigdalita cronica ,m am operat !În luna mai anul acesta iar acum am aceleași simptome febra ,frisoane ,durere in gat ,transpirații abundente ,nu stiu ce sa mai fac ...V a rog sa îmi răspundeți !Acum bănuiesc ca as avea faringita dar m am saturat sa am probleme cu gatul și nu trec asa ușor

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Durerea-si-inflamatia-gatului/cum-sa-interpretati-corect-cauzele-durerilor-in-gat_14228

Utilizator11629528009

acum 2 ani

Va mulțumesc voi merge cu siguranță la medic dar vroiam sa știu poate ascunde alte afecțiuni ? Sau mai multe detalii legate de ce analize se mai pot face am fost la reumatologie,endocrinologie, exudate nenumărate, antibiotice la greu dar și med pe baza de plante și pur și simplu nu inteleg credeam ca scapat poate pentru mulți oameni este o afecțiune banala dar pentru mine a ajuns un chin