de ce ma doare?

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de ancusor cu 12 ani in urma.

Buna..am cateva luni bune de cand am rosu in gat si numai nu mi mai trece.am luat o gramada de antibiotik ca mi am starnit si stomacul,am fost si la doctor in italia ca aiki sunt.mi au facut analize la sange si mi au iesit bn si apoi am fost si m au consult. in gat,mi au zis ca nu i rosu chiar tare si k am un pik amigalitele umflate si mi au dat brufen 600mg granulato.cat le am luat mi a mai incetat dar akm iar ma doare de nu mai pot niki nu stiu ce sa mai iau.ma consultat cu un aparat ceva se vedea pe un ecran daca aveam ceva in gat dar nu am nimik dar totusi durerea e destul de mare si amigdal tot umflate sunt

Raspunsuri (2)

Nirolf

acum 12 ani

Incearca vitamina C cu propolis, bea ceai de tei indulcit cu miere, mananca usturoi, 1 catel/zi, poti sa-l manci gol sau in mancare, nu conteaza.

TEODORA GRASU

acum 12 ani

as dori sa primesc raspunsul la intrebarea pusa de mine la doctor.pe email meu