candidoza bucala

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de alexa89ya cu 12 ani in urma.

Buna ,
Si eu ma lupt cu o candidoza bucala de 1 an si jumatate...am incercat tot felul de tratamente, dar fara rezultat. Acum incerc si pe calea naturista. Necesita mai mult timp dar sper sa mearga, ar fi cam ultima mea solutie. Daca aveti alte sfaturi pentru mine, sunt binevenite.

Raspunsuri (2)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

alexa89ya

acum 12 ani

Problema este ca eu nu am luat antibiotice mai deloc. Nu prea racesc si nu am luat astfel de medicamente. Cred ca am luat de la fostul prieten (presupun ca se transmite prin sarut), iar acuma stau si ma tratez dar nu reusesc sa ii dau de cap. Aa..da..da.. mi-am facut o programare si la un doctor homeopat. Voi vedea ce reusesc.