buna

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de flornicol_1972 cu 12 ani in urma.

am o senzatie ca am ceva in git tot timpul mai tare atunci cind maninc am incercat cu antibiotic dar nimic.Ce ar putea sa fie este ceva grav?

Raspunsuri (1)

ochi negri

acum 12 ani

Ar putea fi o problema cu glanda tiroida.Dar,repet,ar putea fi,nu asta e sigur.Depinde in ce fel simti acel ceva in gat:ca o iritatie sau ca un nod.Antibioticul ti l-a dat un medic,sau l-ai luat pur si simplu?Nu te alarma degeaba,nu are sens.Mai bine du-te la un medic,poate-ti faci un exudat faringian sau poate vei primi o trimitere la endocrinologie.