buna seara

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de Mandroc Viorel cu 12 ani in urma.

am o intrebare daca ma puteti ajuta sa ma informati si pe mine cam cat mar costa o operatie : am fost la doctor si mi-sa spus ca am ruptura de prapure si trebuie sa imi faca o poeratie si sa-mi puna o plasa si as vrea sa stiu cam cat mar costa Multumesc.

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Daca sunteti asigurat, cel mai probabil este gratis intr-un spital de stat, cu trimitere de la medic.

Mandroc Viorel

acum 12 ani

si daca nu am o asigurare ? cam cat ar costa