bubite in cerul guri

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de ovidw cu 11 ani in urma.

Buna ziua!Este Craciuncul si m-am ales cu o raceala de vreo 3 zile incoace acum este pe sfarsite...Nam tusit decat de 2-3 ori Mia curs doar nasul si am simtit un fel de taieturi dealungul foselor nazale (cand vorbeam ..sau cand suflam!Acum mi-au aparut niste bubite pe cerul gurii!nu sunt multe 4-5...de marime mica ..mentionez ca imi place sa mananc iute iar de sarbatori am exagerat cu hreanul,ardei iute.etc!Sunt oarecum speriat acum o luna am avut dureri in zona genitala si am fost la o gramada de medici si mi-au zis ca este o iritatie a colonului...si pun si raul in fata..! ps:AM 17 ani!

Raspunsuri (2)

cornelia

acum 11 ani

Buna,
Incercati sa gasiti un medic homeopat bun. Homeopatia ajuta foarte mult in problemele de sanatate, dar este foarte important sa gasiti un medic homeopat bun! Am avut mereu probleme cu raceli dese la copii si le-am rezolvat prin homeopatie.
Sanatate multa si noroc!

ovidw

acum 11 ani

mersi de sfat! dar nustiu cei cu mine ..cei drept si scoala imi produce o alimentatie saraca in vitamine..inainte de liceu orice raceala tinea 2 zile ,prima zi cand receam si a doua zi dimineata eram deja vindecat..!