Basiti in gat

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de membru302405 cu 8 ani in urma.

Buna ziua, as dori sa ma ajutati si pe mine cu un diagnostic in prealabil daca se poate cu niste basiti in gat . Tin sa precizez ca le am de ceva timp sau cel putin atunci le-am observat, mai exact 3 saptamani si nu au disparut.

Am atasat imaginea :

http://s13.postimg.org/t7nrl1k6v/20151130_001750.jpg

Multumesc, o zi buna.

Raspunsuri (3)

daria.tofan

acum 8 ani

Buna ziua!Ac***a in vedere ca este oarecum o afectiune destul de rar intalnita va recomand sa va adresati unui medic stomatolog.Va puteti programa la un consult,eu doar va pot recomanda un cabinet cel la care merg si eu,se numeste Andra Smile si sunt sigura ca doamna doctor va solutiona problema dumneavoastra.O zi frumoasa!

danielastoica127

acum 8 ani

Nu am reusit sa vad imaginea,din pacate,dar mai mult ca sigur solutia pentru dumneavoastra este sa mergeti la un consult la medicul specialist.Nu numai ca starea dumneavoastra se poate agrava daca nu actionati acum,dar banuiesc ca reprezinta si un disconfort permanent.Am fost si eu la cabinetul Andra Smile si m-am tratat la doamna doctor Andra Custura si ca urmare a solutionarii afectiunilor mele din cavitatea bucala,consider ca va poate fi si dumneavoastra de ajutor

nicu

acum 8 ani

buna danielastoica127 si tu ai avut bubite pe peretele din spatele gatului?